Zoeken

Alles om te blijven plakken deze zomer

Alles om te blijven plakken deze zomer

De zomer is het perfecte moment om je gereedschap en werkvoorraad op orde te brengen. Want zodra september aanbreekt, draait alles weer op volle toeren. Dimix helpt je om straks goed voorbereid op pad te gaan — met twee scherpe aanbiedingen voor professionals in sign en carwrap.

Aanbieding 1: Sign Toolkit
De complete gereedschapsset voor dagelijks gebruik bij signwerk. Van messen tot rakels, overzichtelijk verpakt in een stevige koffer.
Van €236 voor €195

Aanbieding 2: Carwrap Toolkit
Speciaal samengesteld voor carwrappers. Hoogwaardige tools afgestemd op het nauwkeurige werk van folietoepassing.
Van €257 voor €215

Deze actie is een initiatief van Dimix, speciaal voor professionals die zonder gedoe en misgrijpen willen werken.

En raakt er onverhoopt een tool kwijt? Geen probleem. Alle onderdelen uit onze toolkits zijn ook los te bestellen. Zo blijf je altijd compleet.

De actie geldt zolang de voorraad strekt.
Meer info en bestellen  https://www.dimix.com/blog/acties/alles-om-te-blijven-plakken-deze-zomer/

Ontvang onze nieuwsbrief

Laat je naam en e-mail hier achter en ontvang onze nieuwsbrief in je mailbox. Je kan op elk moment terug uitschrijven

S'abonner à notre newsletter

Laissez votre nom et votre e-mail ici et recevez notre newsletter dans votre boîte aux lettres.
Vous pouvez vous désinscrire à tout moment.

Ontvang onze nieuwsbrief

Laat je naam en e-mail hier achter en ontvang onze nieuwsbrief in je mailbox.
Je kan op elk moment terug uitschrijven.